FAQ (Otázky a odpovědi)

Kdo je SANYO Massage Chairs Europe?
SANYO massage chairs Europe je informační web, kde můžete nalézt informace o kompletní výrobkové řadě masážních křesel dostupných v Evropě.

Kdo je generálním distributorem masážních křesel SANYO?
Generálním distributorem je spolehlivá a důvěryhodná společnost, která naplňuje všechny předepsané závazky. Generální distributor je zásobován přímo přes oficiální síť SANYO Japonsko a následně dodává křesla autorizovaným distributorům.

Co dělá masážní křesla SANYO tak speciálními?
SANYO vyrábí masážní křesla již více než 50 let a vyvinulo masážní křesla nejlepší kvality s exkluzivní patentovanou technologií. SANYO je registrovaná známka s celosvětovou distribuční a servisní sítí.

Jaký je rozdíl mezi "zámořským" a Evropským modelem?
SANYO vyrábí speciální řadu určenou pro Evropský trh s odlišnými modelovými čísly, které odpovídají Evropským normám a předpisům. Každý evropský model je testován dle CE předpisů.

Záruka a Servis
Na všechny modely zakoupené u generálního distributora SANYO nebo autorizovaného distributora je poskytována záruka a servis dle evropského zákona 1999/44/EG. Pro informace o specifické záruce ve Vaší zemi kontaktujte prosím Vašeho distributora.

Copyright 2007 Inventos Wellness & ALPHA křesla CZ s.r.o.